Kameralne Pogórze

Perfect Home Sp. z o. o. S.K.

Inwestycję "Kameralne Pogórze" tworzyć będzie 19 budynków 4-lokalowyh umiejscowionych na 2 hektarowej działce w Pogórzu, w granicy terenu zielonego oraz sąsiedztwie ogólnodostępnego placu zabaw i skwertu.

O atrakcyjności lokalizacji inwestycji „Kameralne Pogórze” stanowi sielskość regionu terenu Pogórza, a jednocześnie bliskość do centrum Gdyni przy zaledwie 3 km odległości od Estakady Kwiatkowskiego i 5 km od Obwodnicy Trójmiasta.

Położenie inwestycji daje gwarancję peryferyjności miejsca, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie znajdują się: sklepy wielobranżowe, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej ZKM Gdynia. "Kameralne Pogórze" zlokalizowane jest zaledwie 1km od dużej galerii Handlowej „Szperk”.

Sama inwestycja „Kameralne Pogórze” położona jest wzdłuż niedawno oddanej do użytku ul. Kościuszki, składającej się z asfaltowego pasa drogowego, szerokiego chodnika oraz ścieżki rowerowej. Powstanie w/w drogi wewnętrznej w znaczący sposób poprawiło bezpieczeństwo i jakość infrastruktury przy osiedlu „Kameralne Pogórze”.


Perfect Home - Kameralne Pogórze

Perfect Home - Kameralne Pogórze

Osiem lokali na terenie naszego osiedla pełnić będzie funkcje usługowe, co w znaczący sposób wpłynie na jakość i wygodę życia mieszkańców. Z myślą o bezpieczeństwie i spokoju mieszkańców, zastosowane zostaną: ogrodzenie całego osiedla, monitoring z kontrolą dostępu oraz videodomofony.

Mieszkania usytuowane na parterze z własnym ogródkiem o powierzchni od 84m2 do 224 m2. Każde z mieszkań na piętrze z balkonem oraz przestronnym tarasem do 30m2. Ponad to w standardzie: telewizja, Internet, ogrzewanie z sieci OPEC.

Dużym atutem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jest położona nieopodal ścieżka rowerowa z ciągiem spacerowym, bliskość nadmorskich, malowniczych miejscowości z urokliwymi plażami (Mechelinki, Mosty, Rewa). Rodziny z dziećmi, czy miłośnicy sportu docenią z pewnością znajdujący się naprzeciw inwestycji „Kameralne Pogórze” ogólnodostępny kompleks sportowo-rekreacyjny, a w nim: rozłożyste boisko, siłownia zewnętrzna, skate park, tyrolka, plac zabaw.

Osiedle tworzyć będzie bardzo przemyślaną i estetyczną konstrukcję, idealnie komponując się w istniejące otoczenie. Wyważona kolorystyka w przyjemnych dla oka kolorach ziemi, użyte faktury oraz przeszklenia, a także okalająca osiedle roślinność, tworzyć będą urokliwy i harmonijny zakątek. Przystań bezpieczną, spokojną, przystań idealną do życia.

„Kameralne Pogórze” - Twoja Przystań.

Lista dostępnych mieszkań i lokali usługowych wraz z rzutami architektonicznymi znajduje się w zakładce „Oferta”.

Zapraszamy

Zespół Perfect Home